Przejdź do głównej zawartości

Szaro fioletowa chusta.

Witajcie.
Żeby szewc bez butów nie chodził, więc zrobiłam i dla siebie. Ostatnio mój uwielbiany szary kolor w zestawieniu z wciąż lubianym fioletem, pięknie się zgrały moje ukochane kolory.
Już drugi raz szydełkowałam z wzoru, który oficjalnie został usunięty, ponieważ był przeróbka wzoru sis love. Ja go lubię, jest w miarę prosty i efektowny.
Trochę danych technicznych :
Kokonek 1200 m, wykorzystany praktycznie do końca,
szydełko 3 mm
koraliki i metka
rozmiar chusty :153 cm/70cm


Pozdrawiam.

Komentarze

Publikowanie komentarza

Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję.

Popularne posty z tego bloga

Chusta Klaziena i kolorowa nina.

Witajcie. W ostatnim czasie powstały dwie chusty, obie na szydełku, i obie dla świetnych kobietek. Kasia wybrała wzór i włóczkę i powstała super jesienna klaziena. Około 3 tygodnie dziergania 1500 m liliopi.  Dla siostrzenicy powstała nina z 3 nitkowego kokonka 1000 m. Pozdrawiam.

Cukierkowy Virus.

Witajcie kochani. Dopadła i mnie choroba chustowo szydełkowa, te kolorowe włóczki maj ą w sobie moc przyci ągania.  W kokonkach wci ąż pojawiaj ą się nowości, gdyby tylko czas i portfel na to pozwoliły to codziennie chodziłabym w nowej chuście. Niestety w życiu trzeba wybrać, tak i tu wybór jest trudny, bo w kokonkach wybór jest niesamowicie wielki. To przeszło ponad 1000 różnokolorowych motków. Wybór kolorów tej chusty dokonała przyszła szwagierka Monika, ponieważ dla niej jest ta chusta. Przeszło prawie rok nie robiłam na szydełku, więc trochę bałam się rzucić na trudniejszy wzór, dlatego wybór padł na już wykonywanego Virusa. Chusta powstała w dwa tygodnie z motka 3 nitkowego o długości 1100 m. Skład tej włóczki to pół na pół bawełna z akrylem, chusta na sezon wiosenno jesienny. Myślę że taki dodatek wzbogaci każd ą kobiec ą garderobę. Wzór tak jak już wspomniałam jest bardzo prosty składa się z 11 pocz ą tkowych rzędów, a potem tylko powtarzamy ostatnie 4. Więc jest b