sobota, 21 października 2017

Chusta Virus.

Witajcie.
W ostatnich dniach mamy polską złotą jesień, co bardzo mnie cieszy, w końcu udało się obfocić ostatnie udziergi. Już we wrześniu przygotowałam dwie szydełkowe chusty. Powstały bardziej z potrzeby serca i duszy, nie mogłam ich nie mieć. Tak się naoglądałam chust szydełkowych i pięknych włóczek, że zapragnęłam takie stworzyć dla siebie. Myślę, że na tych dwóch nie zaprzestanę. Teraz na drutach powstaje ciepły otulacz jesienno zimowy.Wzór to słynny Virus, naprawdę wciąga.  Bardzo przyjemnie się ją robiło, już przy 3 okrążeniu wzór umiałam na pamięć, więc chusta szybciej powstała bez patrzenia co chwila na wzór.
Włóczka to Angora Gold w 100g jest 500m. Bardzo wydajna, na niebieską chustę zużyłam około 1 i 1/5 motka. Chusta w brązach została zrobiona z jednego motka.Pozdrawiam.


7 komentarzy:

 1. Niesamowita chusta, przepięknie się prezentuje, a kolory są świetne

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna ta chusta. Chętnie weszłabym w posiadanie takiej. Czy w grę wchodzi jakaś prywatna wymianka, ewentualnie kupno?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ewelinko, wszystkiego dobrego, radości, uśmiechu i wielu spotkań w gronie najbliższych, spełnienia marzeń🎄 Wesołych Świąt❄

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna chusta , marzenie ! może i ja się takiej dorobię.

  OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję.

To nie wszystko! - kliknij starsze posty

To nie wszystko! - kliknij starsze posty

O mnie

Pasjonatka rękodzieła, rzeczy pięknych nie zawsze praktycznych. Zodiakalna panna. Moją drugą pasją jest fotografia.