Przejdź do głównej zawartości

Szaro fioletowa chusta.

Witajcie.
Żeby szewc bez butów nie chodził, więc zrobiłam i dla siebie. Ostatnio mój uwielbiany szary kolor w zestawieniu z wciąż lubianym fioletem, pięknie się zgrały moje ukochane kolory.
Już drugi raz szydełkowałam z wzoru, który oficjalnie został usunięty, ponieważ był przeróbka wzoru sis love. Ja go lubię, jest w miarę prosty i efektowny.
Trochę danych technicznych :
Kokonek 1200 m, wykorzystany praktycznie do końca,
szydełko 3 mm
koraliki i metka
rozmiar chusty :153 cm/70cm


Pozdrawiam.

Komentarze

Publikowanie komentarza

Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję.

Popularne posty z tego bloga

Polskie czasopisma robótkowe.

Chciałabym poruszyć pewien temat jakim są polskie czasopisma robótkowe. Od niedawna zastanawiałam się dlaczego nasze czasopisma  dość często są ubogie w porównaniu do zagranicznych. W sumie odpowiedż jest łatwa i samo nasuwająca się na myśl:
- złe myślenie handlowców,,brak zainteresowania rękodziełem"
- mała dostępność tych gazetek na rynku, czy zła ekspozycja przez handlowców(wyłożenie na dolnych półkach, zasłanianie innymi tytułami)
- brak reklamy
itp...
Popyt napędza podaż, niby prosta zasada a tak wiele tłumaczy. Mamy tu wyjaśnienie jeśli będzie mała sprzedaż  prasy o tej tematyce, nie będziemy wspierać Polskich produktów, to i nie będziemy ich mieć.

Sama pracuję w sprzedaży prasy i wiem że jeśli jakaś gazetka ukaże się w reklamie w tv praktycznie nakład zejdzie do zera. Niestety niektóre wydawnictwa na to nie stać. Rozumiem to bardzo dobrze, bo jeśli np nakład nawet w połowie się nie sprzeda. czasem z prostej przyczyny jak złe ułożenie na półce lub niekiedy i dość często spo…

Chusta Klaziena i kolorowa nina.

Witajcie. W ostatnim czasie powstały dwie chusty, obie na szydełku, i obie dla świetnych kobietek. Kasia wybrała wzór i włóczkę i powstała super jesienna klaziena. Około 3 tygodnie dziergania 1500 m liliopi. 
Dla siostrzenicy powstała nina z 3 nitkowego kokonka 1000 m.
Pozdrawiam.