sobota, 25 czerwca 2011

Szyję!

  Przeglądając blogi trafiłam pewnego dnia na blog Anity , zainspirowała mnie , a że moja maszyna domaga się w końcu użycia wyciągnęłam ją i zaczęłam.

  Materiał kupiłam na odzieży używanej za przysłowiową złotówkę, starsza zasłona z dobrego materiału i podobał mi się wzór róży na niej. Niewiedziałam na co materiał ten przeznaczyć, jak zawsze tysiąc pomysłów, może torebka - tu był problem ciężko znaleźć jakiś sensowny wykrój, więc stanęło na pokrowcu na maszynę do szycia. W szyciu wciąż jestem początkująca, jest wiele jeszcze do nauczenia, ale jak to mówią chcieć to móc. Wpierw zrobiłam wykrój, wykroiłam i zaczęłam, zszyłam materiał z ociepliną, chciałam już pikować a się okazało że nici brakło, więc z dalszym szyciem poczekam pewnie do poniedziałku.
Mam pewną prośbę może któraś z Was ma jakiś ciekawy wykrój na torebkę i może się podzielić.


Miłego dnia!!!

6 komentarzy:

 1. świetna dseń na tej tkaninie!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzielę się tym, co nie moje - ale tu znajdziesz wiele instrukcji szycia torebek - może Cię zainteresują http://szyjemy-po-godzinach.pl/viewforum.php?f=69&sid=cf40851426d995dae78c22071b1c2e8f

  Pozdrawiam, Lucyna

  OdpowiedzUsuń
 3. Lucynko wielkie dzięki masa pomysłów.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że się przydało. Mnie też się tam bardzo podoba - jak ja żałuję, że nie mam pojęcia o szyciu. A tak fascynuje mnie ten świat... Ale przynajmniej pooglądam coś ciekawego - tak jak u Ciebie!
  Lucyna

  OdpowiedzUsuń
 5. Pokrowiec na maszynę to świetny pomysł, ja też o tym ostatnio myślałam, bo plastikowa obudowa jakoś tak smętna jest.Chętnie więc zobaczę Twój pomysł.Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję.

To nie wszystko! - kliknij starsze posty

To nie wszystko! - kliknij starsze posty