poniedziałek, 25 lipca 2011

Mam.

11 komentarzy:

 1. Uff!! Ogromnie się cieszę i idę przejrzeć zapasy kanwy;)
  U Stefanii na gallery.ru można znaleźć niemal wszystko, mam ją tam w znajomych i na bieżąco śledzę nowinki;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia dziewczyny! Będę śledziła Wasze poczynania ;) Może kiedyś i ja się odważę wziąć udział w RR. Wygląda to na świetną zabawę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. No kochana, wiara czyni cuda !!!! Super już się bałam. Jeżeli dobrze zrozumiałam Twój ostatni komentarz, zaczynamy od zielonej kiecki wraz z otaczającymi ją dodatkami. Haftujemy po stronce?
  Kanwa 18stka? i DMC mulinka?

  OdpowiedzUsuń
 4. Z kanwą Ewelina pisała, że każdy sobie sam zdecyduje na jakiej robi. Obrazek nie jest mały, chyba też na 18stkę zdecyduję się, zobaczymy:) Nici DMC.

  OdpowiedzUsuń
 5. Aha, i jeszcze jedna sprawa o ułożenie nici w krzyżyku. Ja robię najpierw \ potem /. Wiem, że jestem w mniejszości:) Mam nadzieję, że nie będzie to przeszkadzało dziewczynom, które robią na odwrót. Mi w każdym razie jest obojętne jak na mojej kanwie będzie, byleby wszystkie krzyżyki w jednej części były w tę samą stronę;)

  OdpowiedzUsuń
 6. hejka ja też wyszywam tak jak Marina (nie wiedziałam, że to mniejszość;))a ja mam pytanko czy podpisujemy się pod obrazkami, żeby nie "wpychać" kolejnych napisów na haft?a czy na 18stce haftuje się dwoma nitkami? nie mam pojęcia jaką mam kanwę,ale zawsze na niej robię dwoma nitkami (kupiłam na metry)i czy któraś z Was brała już udział w RR i wysyłały dziewczyny kanwy z notesikami?pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Hmhm ja zaczęłam już na 16 ct, dwoma nitkami, mam nadzieję, że to nikomu nie będzie przeszkadzało. Krzyżyki robię tak samo jak Marina więc jaka to mniejszość :-D Myślę, że podpisy rzeczywiście powinny być na dole, bo na samym hafcie jest sporo napisów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się z tayton , ja też wyszywam w ten sam sposób jak Marina, jeśli wam nie przeszkadza to można na 18 dziś byłam w pasmanteri i nie mieli 16, za to była 14 i 18 więc nie kupiłam jutro mam wolne więc się wybiorę do innej jeśli nie będzie 16 zdecyduje się na 18. Wyszywam teraz właśnie zapach róży na 18 i jest ok.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak ja się cieszę jeśli chodzi o kierunek krzyżyków! I cofam stwierdzenie że jesteśmy w mniejszości;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam do mnie po wyróżnienie.

  OdpowiedzUsuń
 11. ale boskie stronki :D oglądam i oglądam i końca nie widać :D

  OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję.

To nie wszystko! - kliknij starsze posty

To nie wszystko! - kliknij starsze posty

O mnie

Pasjonatka rękodzieła, rzeczy pięknych nie zawsze praktycznych. Zodiakalna panna. Moją drugą pasją jest fotografia.