czwartek, 1 września 2011

Przesyłka z kokardki dotarła.

  Cieszę się bardzo że w końcu dotarły do mnie moje zestawy, właśnie wróciłam z poczty i się ucieszyłam bo dostałam jeszcze katalog Kokardki. Przesyłka szła tak długo niestety z mojej winy, bo z tego wszystkiego nie dopisałam nr mieszkania i listonosz nie wiedział w które drzwi zapukać. Dziś także miałam pecha, ponieważ wyszłam 5 min przed przyjściem listonosza. No ale najważniejsze że już zestawy znalazły się w moich rączkach.

W sumie dostałam prezent dzień po moich 26 urodzinach,.
A, że najbardziej mnie cieszą prezenty hafciarskie to trzeba było sobie samej zamówić, bo niestety rzadko który mężczyzna się na tym zna.
Fotki kiepskie bo i światła dziennego brak.


Zestaw zawiera kanwę podmalowaną, wzór, igłę i potrzebne mulinki.


6 komentarzy:

  1. Piękne zestawy, także bierz się do roboty i pokazuj piękne efekty :-) Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo uśmiechu i samych radosnych dni ♥♥♥ Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
  2. nic tylko haftować ;) Duuużo uśmiechu i spełnienia marzeń i żebyś na swojej drodze spotykała tylko mądrych i dobrych ludzi !!

    OdpowiedzUsuń
  3. Wszystkiego naj naj naj!!!! Samych pogodnych dni, samych dobrych ludzi na Twej drodze, usmiechu na co dzień i mnóstwa czasu na robótki!!! Zestawy śliczne!

    OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję.

To nie wszystko! - kliknij starsze posty

To nie wszystko! - kliknij starsze posty