Przejdź do głównej zawartości

Przesyłka z kokardki dotarła.

  Cieszę się bardzo że w końcu dotarły do mnie moje zestawy, właśnie wróciłam z poczty i się ucieszyłam bo dostałam jeszcze katalog Kokardki. Przesyłka szła tak długo niestety z mojej winy, bo z tego wszystkiego nie dopisałam nr mieszkania i listonosz nie wiedział w które drzwi zapukać. Dziś także miałam pecha, ponieważ wyszłam 5 min przed przyjściem listonosza. No ale najważniejsze że już zestawy znalazły się w moich rączkach.

W sumie dostałam prezent dzień po moich 26 urodzinach,.
A, że najbardziej mnie cieszą prezenty hafciarskie to trzeba było sobie samej zamówić, bo niestety rzadko który mężczyzna się na tym zna.
Fotki kiepskie bo i światła dziennego brak.


Zestaw zawiera kanwę podmalowaną, wzór, igłę i potrzebne mulinki.


Komentarze

  1. Piękne zestawy, także bierz się do roboty i pokazuj piękne efekty :-) Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo uśmiechu i samych radosnych dni ♥♥♥ Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
  2. nic tylko haftować ;) Duuużo uśmiechu i spełnienia marzeń i żebyś na swojej drodze spotykała tylko mądrych i dobrych ludzi !!

    OdpowiedzUsuń
  3. Wszystkiego naj naj naj!!!! Samych pogodnych dni, samych dobrych ludzi na Twej drodze, usmiechu na co dzień i mnóstwa czasu na robótki!!! Zestawy śliczne!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Za wszystkie komentarze bardzo dziękuję.

Popularne posty z tego bloga

Irysy !

Wzór na irysy z kramu podobał mi się odkąd pamiętam, zanim został wyszyty minęło parę lat, tak samo z przerwami go wyszywałam, jak to się mówi nabrał mocy urzędowej.
I w końcu nadszedł czas na oprawę, cieszę się tym bardziej że ozdobi duży pokój w moim rodzinnym mieszkaniu.
Trafi jako prezent urodzinowy do mojej kochanej mamy.

A tak irysy prezentują się w oprawie.Wymiary z ramą 38 cm / 33cm.

Pozdrawiam :)

Polskie czasopisma robótkowe.

Chciałabym poruszyć pewien temat jakim są polskie czasopisma robótkowe. Od niedawna zastanawiałam się dlaczego nasze czasopisma  dość często są ubogie w porównaniu do zagranicznych. W sumie odpowiedż jest łatwa i samo nasuwająca się na myśl:
- złe myślenie handlowców,,brak zainteresowania rękodziełem"
- mała dostępność tych gazetek na rynku, czy zła ekspozycja przez handlowców(wyłożenie na dolnych półkach, zasłanianie innymi tytułami)
- brak reklamy
itp...
Popyt napędza podaż, niby prosta zasada a tak wiele tłumaczy. Mamy tu wyjaśnienie jeśli będzie mała sprzedaż  prasy o tej tematyce, nie będziemy wspierać Polskich produktów, to i nie będziemy ich mieć.

Sama pracuję w sprzedaży prasy i wiem że jeśli jakaś gazetka ukaże się w reklamie w tv praktycznie nakład zejdzie do zera. Niestety niektóre wydawnictwa na to nie stać. Rozumiem to bardzo dobrze, bo jeśli np nakład nawet w połowie się nie sprzeda. czasem z prostej przyczyny jak złe ułożenie na półce lub niekiedy i dość często spo…

Chusta Virus.

Witajcie.
W ostatnich dniach mamy polską złotą jesień, co bardzo mnie cieszy, w końcu udało się obfocić ostatnie udziergi. Już we wrześniu przygotowałam dwie szydełkowe chusty. Powstały bardziej z potrzeby serca i duszy, nie mogłam ich nie mieć. Tak się naoglądałam chust szydełkowych i pięknych włóczek, że zapragnęłam takie stworzyć dla siebie. Myślę, że na tych dwóch nie zaprzestanę. Teraz na drutach powstaje ciepły otulacz jesienno zimowy.Wzór to słynny Virus, naprawdę wciąga.  Bardzo przyjemnie się ją robiło, już przy 3 okrążeniu wzór umiałam na pamięć, więc chusta szybciej powstała bez patrzenia co chwila na wzór.
Włóczka to Angora Gold w 100g jest 500m. Bardzo wydajna, na niebieską chustę zużyłam około 1 i 1/5 motka. Chusta w brązach została zrobiona z jednego motka.Pozdrawiam.